Menu
næste kampe
December 2021
11.
lørdag
11.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 3
Hundested Stadion
ORI-Fodbold 2
Hundested Stadion
11.
lørdag
11.55
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 3
Hundested Stadion
Hundested IK (1)
Hundested Stadion
11.
lørdag
12.20
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 3
Hundested Stadion
Hundested IK (2)
Hundested Stadion
11.
lørdag
13.45
IF Skjold Birkerød 2
-
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 3 (10) 8v8 • Pulje 2
Birkerød Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Birkerød Stadion
12.
søndag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 • Pulje 2
Baunehøj Stadion
Blovstrød IF
Baunehøj Stadion
12.
søndag
10.00
Herlev IF 4
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 • Pulje 3
Frederiksværk Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub 2
Frederiksværk Stadion
12.
søndag
10.25
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 • Pulje 2
Baunehøj Stadion
IS Skævinge
Baunehøj Stadion
12.
søndag
10.25
Virum-Sorgenfri BK 4
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 • Pulje 3
Frederiksværk Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub 2
Frederiksværk Stadion
12.
søndag
10.50
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 • Pulje 2
Baunehøj Stadion
FC Hornsherred
Baunehøj Stadion
12.
søndag
10.50
IF Skjold Birkerød 3
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 • Pulje 3
Frederiksværk Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub 2
Frederiksværk Stadion
12.
søndag
12.20
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Futsal (08) • Pulje 1
Brødeskov Hallen
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
Brødeskov Hallen
12.
søndag
12.40
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Futsal (08) • Pulje 1
Brødeskov Hallen
Sundby Bk.
Brødeskov Hallen
12.
søndag
12.50
Albertslund IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Futsal (08) • Pulje 1
Brødeskov Hallen
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
Brødeskov Hallen
12.
søndag
13.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U17
VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 • Pulje 2
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
LSF
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
12.
søndag
13.10
Albertslund IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Futsal (08) • Pulje 1
Brødeskov Hallen
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
Brødeskov Hallen
12.
søndag
13.20
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Futsal (08) • Pulje 1
Brødeskov Hallen
Sundby Bk.
Brødeskov Hallen
12.
søndag
13.30
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Futsal (08) • Pulje 1
Brødeskov Hallen
Allerød Fodbold Klub
Brødeskov Hallen
12.
søndag
13.50
Allerød Fodbold Klub
-
Kvinder
U14
U14 Piger Futsal (08) • Pulje 1
Brødeskov Hallen
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
Brødeskov Hallen
18.
lørdag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub 2
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 • Pulje 2
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
Fredensborg BI 1
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
18.
lørdag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub 3
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 • Pulje 6
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
Gundsømagle IF
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
18.
lørdag
12.00
BK Vest, Rødovre 2
-
Herrer
U16
eFodbold U13-U16 • NORD
Nørrekær
Frederiksværk Fodbold Klub
Nørrekær
18.
lørdag
12.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U16
eFodbold U13-U16 • NORD
Nørrekær
Hillerød Fodbold 3
Nørrekær
18.
lørdag
13.00
Hillerød Fodbold 4
-
Herrer
U16
eFodbold U13-U16 • NORD
Nørrekær
Frederiksværk Fodbold Klub
Nørrekær
18.
lørdag
13.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U16
eFodbold U13-U16 • NORD
Nørrekær
BK Vest, Rødovre 1
Nørrekær
18.
lørdag
14.10
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Lundtofte Boldklub
Blovstrød idrætsanlæg
18.
lørdag
14.30
Ramløse IF (2)
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Frederiksværk Fodbold Klub
Blovstrød idrætsanlæg
18.
lørdag
14.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U16
eFodbold U13-U16 • NORD
Nørrekær
BK Vest, Rødovre 4
Nørrekær
18.
lørdag
14.50
IF Bytoften
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Frederiksværk Fodbold Klub
Blovstrød idrætsanlæg
18.
lørdag
15.00
Hillerød Fodbold 1
-
Herrer
U16
eFodbold U13-U16 • NORD
Nørrekær
Frederiksværk Fodbold Klub
Nørrekær
18.
lørdag
15.20
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Snekkersten IF
Blovstrød idrætsanlæg
18.
lørdag
15.30
Skjold
-
Herrer
U17
U17 Drenge Futsal A (05) • Pulje 1
Lundehushallen
Frederiksværk Fodbold Klub
Lundehushallen
19.
søndag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (11) 8v8 • Pulje 1
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
FB 1
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
19.
søndag
11.30
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 2
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
Hekla
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs