Menu
næste kampe
Oktober 2021
30.
lørdag
12.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
HIK
Frederiksværk Stadion
November 2021
6.
lørdag
12.20
Slangerup & Omegn IF (1)
-
Kvinder
U14
Indendørs U14 piger (08) håndboldmål C • Pulje 1
Møllegårdhallen
Frederiksværk Fodbold Klub
Møllegårdhallen
6.
lørdag
12.50
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U14
Indendørs U14 piger (08) håndboldmål C • Pulje 1
Møllegårdhallen
Espergærde IF
Møllegårdhallen
6.
lørdag
13.20
Albertslund IF
-
Kvinder
U14
Indendørs U14 piger (08) håndboldmål C • Pulje 1
Møllegårdhallen
Frederiksværk Fodbold Klub
Møllegårdhallen
6.
lørdag
13.50
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U14
Indendørs U14 piger (08) håndboldmål C • Pulje 1
Møllegårdhallen
Slangerup & Omegn IF (2)
Møllegårdhallen
13.
lørdag
12.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U17
U17 Drenge Futsal A (05) • Pulje 1
Enghaveskolen
Futsal Gentofte
Enghaveskolen
14.
søndag
10.00
Veksø IF
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 3
Frederiksværk Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederiksværk Stadion
14.
søndag
10.00
IF Skjold Birkerød 3
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 • Pulje 3
Birkerød Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub 2
Birkerød Stadion
14.
søndag
10.25
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 3
Frederiksværk Stadion
Herstedøster IC 2
Frederiksværk Stadion
14.
søndag
10.25
IF Skjold Birkerød 4
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 • Pulje 3
Birkerød Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub 2
Birkerød Stadion
14.
søndag
10.40
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Futsal (08) • Pulje 1
Fløng Hallen
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
Fløng Hallen
14.
søndag
10.50
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 • Pulje 3
Frederiksværk Stadion
Allerød Fodbold Klub 2
Frederiksværk Stadion
14.
søndag
10.50
ORI-Fodbold 3
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5 • Pulje 3
Birkerød Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub 2
Birkerød Stadion
14.
søndag
11.00
Sundby Bk.
-
Kvinder
U14
U14 Piger Futsal (08) • Pulje 1
Fløng Hallen
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
Fløng Hallen
14.
søndag
11.10
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Futsal (08) • Pulje 1
Fløng Hallen
Albertslund IF
Fløng Hallen
14.
søndag
11.30
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Futsal (08) • Pulje 1
Fløng Hallen
Albertslund IF
Fløng Hallen
14.
søndag
11.40
Sundby Bk.
-
Kvinder
U14
U14 Piger Futsal (08) • Pulje 1
Fløng Hallen
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
Fløng Hallen
14.
søndag
11.50
Allerød Fodbold Klub
-
Kvinder
U14
U14 Piger Futsal (08) • Pulje 1
Fløng Hallen
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
Fløng Hallen
14.
søndag
12.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 • Pulje 2
Ølstykke Stadion Kunstgræs
Ølstykke FC 4
Ølstykke Stadion Kunstgræs
14.
søndag
12.10
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Futsal (08) • Pulje 1
Fløng Hallen
Allerød Fodbold Klub
Fløng Hallen
14.
søndag
12.25
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 • Pulje 2
Ølstykke Stadion Kunstgræs
IF Skjold Birkerød 2
Ølstykke Stadion Kunstgræs
14.
søndag
12.50
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 • Pulje 2
Ølstykke Stadion Kunstgræs
Blovstrød IF
Ølstykke Stadion Kunstgræs
17.
onsdag
23.59
Østerbro IF
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 2
Ryparken Idrætsanlæg
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
Ryparken Idrætsanlæg
20.
lørdag
10.00
Hareskov IF 2
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 • Pulje 6
Birkevang
Frederiksværk Fodbold Klub 3
Birkevang
20.
lørdag
13.15
Vallensbæk IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Futsal A (05) • Pulje 1
Vallensbæk Idrætscenter
Frederiksværk Fodbold Klub
Vallensbæk Idrætscenter
21.
søndag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (11) 8v8 • Pulje 1
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
BK Hekla 1
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
21.
søndag
10.00
Nivå-Kokkedal FK 1
-
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 3 (10) 8v8 • Pulje 2
Karsemosegård Kunstgræs
Frederiksværk Fodbold Klub
Karsemosegård Kunstgræs
21.
søndag
10.00
Fredensborg BI
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 1
Fredensborg Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Fredensborg Stadion
21.
søndag
12.20
Lundtofte Boldklub
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 2
Brødeskov Hallen
Frederiksværk Fodbold Klub
Brødeskov Hallen
21.
søndag
12.50
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 2
Brødeskov Hallen
Ramløse IF (1)
Brødeskov Hallen
21.
søndag
13.20
Ramløse IF (2)
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 2
Brødeskov Hallen
Frederiksværk Fodbold Klub
Brødeskov Hallen
21.
søndag
13.30
Hillerød Fodbold
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 1
Hillerød Stadion Kunstgræs
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
Hillerød Stadion Kunstgræs
21.
søndag
13.50
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 2
Brødeskov Hallen
Allerød Fodbold Klub
Brødeskov Hallen
21.
søndag
14.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U17
U17 Drenge Futsal B (05) • Pulje 1
Strøby-hallen
Bagsværd BK
Strøby-hallen
21.
søndag
14.50
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U17
U17 Drenge Futsal B (05) • Pulje 1
Strøby-hallen
Frederiksværk Fodbold Klub
Strøby-hallen
21.
søndag
15.10
Slangerup & Omegn IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Futsal B (05) • Pulje 1
Strøby-hallen
Frederiksværk Fodbold Klub
Strøby-hallen
21.
søndag
15.40
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U17
U17 Drenge Futsal B (05) • Pulje 1
Strøby-hallen
B. 1973, Herlev
Strøby-hallen