Menu
næste kampe
August 2021
9.
mandag
18.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands (08) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Espergærde IF
Frederiksværk Stadion
10.
tirsdag
18.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U17
U17 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Gilleleje FK
Frederiksværk Stadion
11.
onsdag
18.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (03-04) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Ølstykke FC
Frederiksværk Stadion
11.
onsdag
18.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (07) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Frederiksværk Stadion
11.
onsdag
18.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Melby-Liseleje IF
Frederiksværk Stadion
14.
lørdag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) efterår • Pulje B1
Frederiksværk Stadion
KFUM BK, Roskilde
Frederiksværk Stadion
14.
lørdag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (09) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
FC Holte
Frederiksværk Stadion
14.
lørdag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Værløse BK
Frederiksværk Stadion
14.
lørdag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Ålholm IF
Frederiksværk Stadion
14.
lørdag
11.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Slagslunde-Ganløse IF
Frederiksværk Stadion
14.
lørdag
13.30
Frederiksværk FK
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Lynge-Uggeløse IF
Frederiksværk Stadion
14.
lørdag
13.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U18
U18 Piger (04-05) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Fredensborg BI
Frederiksværk Stadion
14.
lørdag
15.30
Frederiksværk FK
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Frederikssund IK
Frederiksværk Stadion
15.
søndag
11.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (05) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Stenløse BK
Frederiksværk Stadion
15.
søndag
14.00
Frederiksværk FK
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Ølsted IF
Frederiksværk Stadion
16.
mandag
18.00
Melby-Liseleje IF
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 1
Melby Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Melby Stadion
17.
tirsdag
19.00
IF Skjold Birkerød
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands (08) Efterår • Pulje 1
Birkerød Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Birkerød Stadion
18.
onsdag
19.00
Slangerup & Omegn IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 1
Slangerup Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Slangerup Stadion
18.
onsdag
19.00
Frederiksværk FK (rk. 3)
-
Herrer
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (09) 21/22 • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Farum BK (rk.2)
Frederiksværk Stadion
21.
lørdag
10.00
Espergærde IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (09) Efterår • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
Frederiksværk Fodbold Klub
Mørdrup Idrætsanlæg
21.
lørdag
10.00
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Frederiksværk Fodbold Klub
Allerød Idrætspark
21.
lørdag
11.00
Frederikssund IK (1)
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Efterår • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Frederiksværk FK
Frederikssund Stadion
21.
lørdag
11.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (05) Efterår • Pulje 1
Karsemosegård
Frederiksværk Fodbold Klub
Karsemosegård
21.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Frederiksværk FK
Helsinge Stadion
21.
lørdag
12.15
Måløv BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) efterår • Pulje B1
Måløv Idrætspark
Frederiksværk Fodbold Klub
Måløv Idrætspark
21.
lørdag
12.30
FIF/KBK Hillerød
-
Herrer
U17
U17 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 1
KBK Hillerød Øst-huset
Frederiksværk Fodbold Klub
KBK Hillerød Øst-huset
21.
lørdag
13.00
Nykøbing FC
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) efterår • Pulje 1
NFC Anlæg Syd
Frederiksværk Fodbold Klub
NFC Anlæg Syd
21.
lørdag
13.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Frederiksværk FK
Helsinge Stadion
21.
lørdag
14.00
Ølstykke-Jyllinge
-
Kvinder
U18
U18 Piger (04-05) Efterår • Pulje 1
Ølstykke Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Ølstykke Stadion
22.
søndag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 22/8 • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Himmelev-Veddelev BK (1)
Himmelev Idrætspark
22.
søndag
10.45
BSF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 22/8 • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Frederiksværk Fodbold Klub
Himmelev Idrætspark
22.
søndag
11.00
Hareskov IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (07) Efterår • Pulje 1
Birkevang
Frederiksværk Fodbold Klub
Birkevang
22.
søndag
11.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 22/8 • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
LSF
Himmelev Idrætspark
22.
søndag
12.00
Gilleleje FK
-
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (03-04) Efterår • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Nellerupgård Stadion
22.
søndag
12.00
FC Rudersdal
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 1
Rundforbi Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Rundforbi Stadion
23.
mandag
18.45
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Kvistgård IF
Frederiksværk Stadion
23.
mandag
19.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands (08) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Ålholm IF
Frederiksværk Stadion
24.
tirsdag
18.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U17
U17 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
24.
tirsdag
18.30
Frederiksværk Fodbold Klub (4)
-
Herrer
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge (07) 21/22 • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Stenløse BK (M)
Frederiksværk Stadion
24.
tirsdag
18.30
Frederiksværk Fodbold Klub (Liga 2)
-
Herrer
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (08) 21/22 • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Hørsholm-Usserød IK (Liga 2)
Frederiksværk Stadion
24.
tirsdag
18.30
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
-
Herrer
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (09) 21/22 • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Ølstykke FC (Liga 2)
Frederiksværk Stadion
25.
onsdag
18.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (03-04) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Allerød Fodbold Klub
Frederiksværk Stadion
25.
onsdag
18.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (07) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Brede IF
Frederiksværk Stadion
25.
onsdag
18.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
26.
torsdag
18.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Roskilde Pigefodbold
Frederiksværk Stadion
28.
lørdag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) efterår • Pulje B1
Frederiksværk Stadion
B 1903
Frederiksværk Stadion
28.
lørdag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (09) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Snekkersten IF
Frederiksværk Stadion
28.
lørdag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
IF Bytoften
Frederiksværk Stadion
28.
lørdag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Hørsholm-Usserød IK
Frederiksværk Stadion
28.
lørdag
11.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
FC Hornsherred
Frederiksværk Stadion
28.
lørdag
12.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (05) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Slagslunde-Ganløse IF
Frederiksværk Stadion
28.
lørdag
12.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U18
U18 Piger (04-05) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Præstø IF
Frederiksværk Stadion
28.
lørdag
13.30
Frederiksværk FK
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Græsted IF
Frederiksværk Stadion
28.
lørdag
15.30
Frederiksværk FK
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
FIF, Hillerød (1)
Frederiksværk Stadion
29.
søndag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Efterårsserie 19/9 • Pulje 1, 2 baner
Smørum Idrætscenter
Blovstrød IF
Smørum Idrætscenter
29.
søndag
10.20
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Efterårsserie 29/8 • Pulje 1, 2 baner
Ejby Friluftscenter
Karlslunde IF
Ejby Friluftscenter
29.
søndag
10.20
Nykøbing FC (2)
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) 2-Efterårsserie 29/8 • Pulje 1, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Frederiksværk Fodbold Klub
Himmelev Idrætspark
29.
søndag
10.20
Ejby IF 1968
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Efterårsserie 19/9 • Pulje 1, 2 baner
Smørum Idrætscenter
Frederiksværk Fodbold Klub
Smørum Idrætscenter
29.
søndag
11.00
BSF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Efterårsserie 29/8 • Pulje 1, 2 baner
Ejby Friluftscenter
Frederiksværk Fodbold Klub
Ejby Friluftscenter
29.
søndag
11.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) 2-Efterårsserie 29/8 • Pulje 1, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Himmelev Idrætspark
29.
søndag
11.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Efterårsserie 19/9 • Pulje 1, 2 baner
Smørum Idrætscenter
Karlslunde IF
Smørum Idrætscenter
29.
søndag
11.20
Ejby IF 1968
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Efterårsserie 29/8 • Pulje 1, 2 baner
Ejby Friluftscenter
Frederiksværk Fodbold Klub
Ejby Friluftscenter
29.
søndag
11.40
Birkerød IF "Skjold"
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Efterårsserie 19/9 • Pulje 1, 2 baner
Smørum Idrætscenter
Frederiksværk Fodbold Klub
Smørum Idrætscenter
29.
søndag
12.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Efterårsserie 29/8 • Pulje 1, 2 baner
Ejby Friluftscenter
LSF
Ejby Friluftscenter
29.
søndag
12.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) 2-Efterårsserie 29/8 • Pulje 1, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Roskilde Pigefodbold (1)
Himmelev Idrætspark
29.
søndag
12.40
B. 73, Slagelse
-
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (12) 2-Efterårsserie 29/8 • Pulje 1, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Frederiksværk Fodbold Klub
Himmelev Idrætspark
29.
søndag
14.00
Vestamager
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) efterår • Pulje 1
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
Frederiksværk Fodbold Klub
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
29.
søndag
14.00
Frederiksværk FK
-
Herrer
Senior
Serie 6 - Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Blistrup SI
Frederiksværk Stadion
30.
mandag
18.30
Farum BK
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2021 • Pulje 1
Stavnsholt
Frederiksværk Fodbold Klub
Stavnsholt
31.
tirsdag
18.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U17
U17 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Snekkersten IF
Frederiksværk Stadion
September 2021
1.
onsdag
18.00
Allerød Fodbold Klub
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands (08) Efterår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Frederiksværk Fodbold Klub
Allerød Idrætspark
1.
onsdag
18.30
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
-
Kvinder
U18
Ungdomspokalen U18 Piger (04-05) 21/22 • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Ølstykke FC (M)
Frederiksværk Stadion
1.
onsdag
18.30
IF Skjold Birkerød (2)
-
Kvinder
U14
Ungdomspokalen U14 Piger (08) 21/22 • Pulje 1
Birkerød Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub (Liga 2)
Birkerød Stadion