Menu

Piger alle årgange

  U13 - U16 Piger (Årgang 04-07)                      
 

Christian Schneider

26 73 03 50

roza@webspeed.dk 

         

Carsten Becker

29 72 41 48

mekbecker@gmail.com

         
                         
  Træningstider:           Omklædning          
  Mandag: 17.00 - 18.30           11           
  Torsdag: 17.00 - 18.30                      
                         
                         
                         
                         
                         
                         
  U11 - U12 Piger (Årgang 08-09)                      
                       
 

Simon Josephsen

26 28 95 80

simonjosephsen@hotmail.com

         

Kenneth Lykkedal

29 66 37 79

kenneth.lykkedal@hotmail.com

         
                         
 

Træningstider:

          Omklædning          
  Mandag: 17.00 - 18.30            11          
  Torsdag: 17.00 - 18.30                       
                         
                         
                         
                         
                         
                         
  U6 - U10 Piger (Årgang 10-13)                      
 

Martin Holm Jensen

61 35 30 04

martin@siriusvej4.dk

         

 

Nikolaj Brandt Babiel

60 12 43 23

nbj1989@gmail.com

         
                         
  Træningstider:                      
  Torsdag: 17-18.15                      
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
 

 

                     
 

 

                     

 

StillingU18 Piger (03-04) Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FB/FA2000 0 0 0 0 0
2 FFB 0 0 0 0 0
3 Fredensborg BI 0 0 0 0 0
4 Frederiksværk Fodbold Klub 0 0 0 0 0
5 Herlev IF 0 0 0 0 0
6 Herstedøster IC 0 0 0 0 0
7 Hillerød Fodbold 0 0 0 0 0
8 Vestia 0 0 0 0 0
9 Virum-Sorgenfri BK 0 0 0 0 0

KampprogramU18 Piger (03-04) Efterår • Pulje 1

August 2020

Frederiksværk Fodbold Klub
16. aug
Kl. 13.00
Hjemme
Frederiksværk Stadion

Vestia

Virum-Sorgenfri BK
22. aug
Kl. 09.00
Ude
Virum Stadion

Frederiksværk Fodbold Klub

Frederiksværk Fodbold Klub
24. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Frederiksværk Stadion

Hillerød Fodbold
September 2020

Frederiksværk Fodbold Klub
9. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Frederiksværk Stadion

Fredensborg BI

FB/FA2000
20. sep
Kl. 12.00
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

Frederiksværk Fodbold Klub

Herlev IF
23. sep
Kl. 18.00
Ude
Herlev Stadion

Frederiksværk Fodbold Klub

Frederiksværk Fodbold Klub
28. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Frederiksværk Stadion

Herstedøster IC
Oktober 2020

FFB
11. okt
Kl. 13.00
Ude
Frederikssund Stadion

Frederiksværk Fodbold Klub

StillingU14 Piger 2 (07) Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
2 Humlebæk BK 0 0 0 0 0
3 Hørsholm-Usserød IK 0 0 0 0 0
4 Lyngby Boldklub 1921 0 0 0 0 0
5 Snekkersten IF 0 0 0 0 0
6 Virum-Sorgenfri BK 0 0 0 0 0

KampprogramU14 Piger 2 (07) Efterår • Pulje 1

StillingU13 Piger 8-mands 1 (08) Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B. 73, Slagelse 0 0 0 0 0
2 Frederiksværk Fodbold Klub 0 0 0 0 0
3 Greve Fodbold 0 0 0 0 0
4 Roskilde Pigefodbold 0 0 0 0 0

KampprogramU13 Piger 8-mands 1 (08) Efterår • Pulje 1

August 2020

Frederiksværk Fodbold Klub
15. aug
Kl. 11.15
Hjemme
Frederiksværk Stadion

Greve Fodbold

Roskilde Pigefodbold
19. aug
Kl. 19.00
Ude
Himmelev Idrætspark

Frederiksværk Fodbold Klub

B. 73, Slagelse
29. aug
Kl. 10.00
Ude
Stadion Vest

Frederiksværk Fodbold Klub
September 2020

Greve Fodbold
2. sep
Kl. 18.00
Ude
Greve Idræts Center

Frederiksværk Fodbold Klub

Frederiksværk Fodbold Klub
12. sep
Kl. 11.15
Hjemme
Frederiksværk Stadion

Roskilde Pigefodbold

Frederiksværk Fodbold Klub
19. sep
Kl. 11.15
Hjemme
Frederiksværk Stadion

B. 73, Slagelse

Frederiksværk Fodbold Klub
26. sep
Kl. 11.15
Hjemme
Frederiksværk Stadion

Greve Fodbold

Roskilde Pigefodbold
30. sep
Kl. 17.30
Ude
Himmelev Idrætspark

Frederiksværk Fodbold Klub
Oktober 2020

B. 73, Slagelse
10. okt
Kl. 10.00
Ude
Stadion Vest

Frederiksværk Fodbold Klub

StillingU13 Piger 8-mands 3 (08) Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Bagsværd BK 0 0 0 0 0
2 FFB 0 0 0 0 0
3 FIF/Ålholm 0 0 0 0 0
4 Frederiksværk Fodbold Klub 0 0 0 0 0
5 Hørsholm-Usserød IK 0 0 0 0 0
6 IF Skjold Birkerød 0 0 0 0 0
7 Kirke Hyllinge IF 0 0 0 0 0
8 Orient GI 0 0 0 0 0
9 Rosenhøj BK 0 0 0 0 0
10 Slangerup & Omegn IF 0 0 0 0 0

KampprogramU13 Piger 8-mands 3 (08) Efterår • Pulje 1

August 2020

Frederiksværk Fodbold Klub
13. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Frederiksværk Stadion

FFB

Bagsværd BK
21. aug
Kl. 18.15
Ude
Bagsværd Stadion Kunstgræs

Frederiksværk Fodbold Klub

Frederiksværk Fodbold Klub
27. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Frederiksværk Stadion

FIF/Ålholm
September 2020

Hørsholm-Usserød IK
2. sep
Kl. 18.45
Ude
Hørsholm Idrætspark

Frederiksværk Fodbold Klub

Frederiksværk Fodbold Klub
10. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Frederiksværk Stadion

Kirke Hyllinge IF

Orient GI
20. sep
Kl. 14.00
Ude
Islev Skole

Frederiksværk Fodbold Klub

Frederiksværk Fodbold Klub
24. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Frederiksværk Stadion

Rosenhøj BK

Slangerup & Omegn IF
30. sep
Kl. 17.55
Ude
Slangerup Stadion

Frederiksværk Fodbold Klub
Oktober 2020

Frederiksværk Fodbold Klub
8. okt
Kl. 18.30
Hjemme
Frederiksværk Stadion

IF Skjold Birkerød